
Ввечері неділі, 11 вересня, російські окупанти завдали удару по ТЕЦ в Харкові – одній з найбільших в Україні. Про це повідомив радник голови ОПУ Михайло Подоляк, передають Патріоти України.
"Прямі умисні удари по критичній цивільній інфраструктурі, зокрема по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, – це безумовний прояв тероризму Росії та її бажання масово залишити мирних громадян без світла й тепла. Така боягузлива "відповідь" за втечу власної армії з поля бою", – наголосив він.
Ця ТЕЦ є другою (після Київської ТЕЦ-5) за встановленою електричною потужністю ТЕЦ в Україні. Вона розташована поблизу села Подвірки Дергачівського району.
Президент України Володимир Зеленський, коментуючи сьогоднішню атаку, наголосив, що росіяни залишаються терористами. "Повністю знеструмлено Харківську й Донецьку області, частково – Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську. Російські терористи залишаються терористами і б’ють по критичній інфраструктурі. Жодних військових обʼєктів, лише мета залишити людей без світла й тепла", – написав він в Twitter.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...