
Ввечері неділі, 11 вересня, російські окупанти завдали удару по ТЕЦ в Харкові – одній з найбільших в Україні. Про це повідомив радник голови ОПУ Михайло Подоляк, передають Патріоти України.
"Прямі умисні удари по критичній цивільній інфраструктурі, зокрема по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, – це безумовний прояв тероризму Росії та її бажання масово залишити мирних громадян без світла й тепла. Така боягузлива "відповідь" за втечу власної армії з поля бою", – наголосив він.
Ця ТЕЦ є другою (після Київської ТЕЦ-5) за встановленою електричною потужністю ТЕЦ в Україні. Вона розташована поблизу села Подвірки Дергачівського району.
Президент України Володимир Зеленський, коментуючи сьогоднішню атаку, наголосив, що росіяни залишаються терористами. "Повністю знеструмлено Харківську й Донецьку області, частково – Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську. Російські терористи залишаються терористами і б’ють по критичній інфраструктурі. Жодних військових обʼєктів, лише мета залишити людей без світла й тепла", – написав він в Twitter.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...