Одна з найбільших в Україні: В ОПУ підтвердили атаку по харківській ТЕЦ-5

Ввечері неділі, 11 вересня, російські окупанти завдали удару по ТЕЦ в Харкові – одній з найбільших в Україні. Про це повідомив радник голови ОПУ Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

"Прямі умисні удари по критичній цивільній інфраструктурі, зокрема по найбільшій Харківській ТЕЦ-5, – це безумовний прояв тероризму Росії та її бажання масово залишити мирних громадян без світла й тепла. Така боягузлива "відповідь" за втечу власної армії з поля бою", – наголосив він.

Ця ТЕЦ є другою (після Київської ТЕЦ-5) за встановленою електричною потужністю ТЕЦ в Україні. Вона розташована поблизу села Подвірки Дергачівського району.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи сьогоднішню атаку, наголосив, що росіяни залишаються терористами. "Повністю знеструмлено Харківську й Донецьку області, частково – Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську. Російські терористи залишаються терористами і б’ють по критичній інфраструктурі. Жодних військових обʼєктів, лише мета залишити людей без світла й тепла", – написав він в Twitter.


Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...