Однак гарантувати не став: Трамп не виключив, що приїде на Парад Перемоги до Москви в 2020 році

Помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що російська сторона поки не отримувала відповіді на запрошення Дональда Трампа на святкування Дня Перемоги.
Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп не виключив можливості того, що він відвідає Парад Перемоги в Москві в наступному році. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на американський телеканал CNN.

"Трамп заявив журналістам цього ранку, що він розглядає можливість поїздки в Москву в травні (на Парад Перемоги - Ред.)", - йдеться в повідомленні. Напередодні помічник президента РФ Юрій Ушаков заявив, що російська сторона поки не отримувала відповіді на запрошення Трампа на святкування Дня Перемоги в Москву 9 травня.
Разом з тим він зазначив, що в ході бесіди президента РФ Володимира Путіна і Трампа в Осаці останній "досить позитивно реагував на запрошення". "Але конкретної відповіді ми ще не отримували", - сказав Ушаков.

Хіти тижня. Полетіли голови: Зеленський звільнив з СБУ скандального любителя "Кварталу 95"

п’ятниця, 15 листопад 2019, 3:00

Президент України Володимир Зеленський звільнив Владислава Бухарєва, який оскандалився через безплатний фестиваль за участю "Кварталу 95", з посади першого заступника глави Служби безпеки України. Про це йдеться у відповідному указі президента, передаю...

Таке тут почули вперше: Росія в ООН погрожувала країнам через голосування по Криму

п’ятниця, 15 листопад 2019, 0:28

Представник Росії Геннадій Кузьмін назвав "маячнею" озвучену інформацію про порушення прав людини на окупованому півострові. Проти проєкту резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна", який розглядав Тре...