Однак якість не гарантують: У РФ робитимуть власні смартфони та комп'ютери

Через рішення найбільших виробників техніки призупинити постачання у РФ, в країні-ізгої хочуть налагодити виробництво власних смартфонів і комп'ютерів, передають Патріоти України.

Власне, вони вже виробляються, цитують РосЗМІ слова депутата Держдуми Олександра Хінштейна. Депутат зазначив, що "елементна база вітчизняних виробників" в змозі швидко наростити виробництво мікроелектроніки. І підкреслив, що в країні для цього все нібито є.

"Наскільки швидко, наскільки якісно – питання окреме. Так, звичайно, без цього неможливо...", – наводить цитату депутата джерело.

Google перестала ліцензувати Російські Android

Про це стало відомо ще в кінці березня. Інакше кажучи, російські техкомпанії більше не мають права випускати Android-смартфони з Android і GMS (сервіси від Google) для російського ринку.

Ще раніше депутат Держдуми Марія Бутіна продемонструвала російський смартфон AYYA T1, який був покликаний повністю замінити продукцію Apple. Однак чомусь є підозра, що він не став масовим комерційним продуктом.

"Недоімперія" має бути зруйнована": У ГУР назвали два можливі сценарії зміни влади в Росії

понеділок, 4 липень 2022, 12:15

У Росії можливі лише два сценарії зміни влади в країні. Це вибір наступника і початок нової політики після відходу Володимира Путіна з посади глави Кремля чи розпаду РФ на кілька частин. Так вважає керівник Головного управління розвідки Міноборони Укра...

Переважали вдесятеро: Гайдай пояснив, чому росіянам вдалося захопити Лисичанськ

понеділок, 4 липень 2022, 11:49

Російській армії вдалося захопити Лисичанськ завдяки десятикратній перевазі. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, на п'ятий місяць війни росіянам вдалося форсувати Сіверський Донець, передають Патріоти України. За його с...