"Однак є багато питань для діалогу": В Австрії заявили, що Росія веде неоімперіалістичну війну

У МЗС Австралії заявили, що країна-агресора Росія, яка веде повномасштабну війну проти України, намагається "неоімперіалістичним способом захопити державу". При цьому там зазначили, що діалог із Москвою потрібно продовжувати підтримувати. Така заява прозвучала від голови австралійського зовнішньополітичного відомства Александера Шалленберга на полях Генасамблеї ООН у неділю, 24 вересня, передають Патріоти України.

Він зазначив, що такі інститути, як ООН чи Організація з безпеки та співробітництва в Європі, ніколи не були клубами однодумців, діалоги там завжди дуже напружені. Міністр вважає, що є "безліч питань, від клімату до роззброєння", прогресу в яких можна досягти нібито тільки в діалозі з країною-агресором РФ.

При цьому Шалленберг наголосив, що Росія веде проти української держави неоімперіалістичну війну, і Захід "не може сидіти склавши руки". Війна в Україні, як додав глава МЗС Австрії, це питання безпеки й західних країн. "Ми живемо за рахунок того, що всі, незалежно від того, мають вони ядерну зброю чи ні, дотримуються міжнародного права", – додав він.

Політик вважає, що зараз дуже важливо "тримати канали діалогу" відкритими, у тому числі з країною-терористкою Росією.

Джерело: Укрінформ

Третій масований штурм Авдіївки вже на підході: Військовий експерт вказав на ознаки

понеділок, 11 грудень 2023, 9:05

На Авдіївському напрямку Росія проводить перегрупування і готується до третьої хвилі масованого штурму, яка, ймовірно, буде потужнішою, ніж дві попередні. Такого висновку дійшов військовий аналітик Олександр Коваленко, спостерігаючи за ситуацією навкол...

"Є три плацдарми": Експерт оцінив ситуацію на лівому березі Херсонщини і назвав головне завдання ЗСУ

понеділок, 11 грудень 2023, 8:57

Українські захисники розгорнули три плацдарми на лівому березі Херсонської області і намагаються відкинути окупантів якомога далі. Про це заявив військовий аналітик, колишній співробітник Служби безпеки України Іван Ступак, передають Патріоти України....