"Однак це не означає, що війна скоро скінчиться": США бачать ознаки відступу росіян із Херсона, - Білий дім

США зазначають, що виведення російських військ із деяких районів не означає, що війна в Україні прагне завершення (Фото:Міністерство оборони Нідерландів)США спостерігає деякі ознаки того, що Росія планує виводити війська з тимчасово окупованого Херсона, заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Він додав, що виведення російських військ із деяких районів не означає, що війна в Україні прагне завершення. Салліван зазначив, що Вашингтон не чинить тиску на Київ щодо переговорів з країною-агресором РФ.

10 листопада головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомляв, що на Херсонському напрямку ЗСУ за добу взяли під контроль 12 населених пунктів.

Заступник міністра оборони Ганна Маляр попереджала, що Росія має кілька стратегій відведення окупаційних військ з Херсонської області. За її словами, окупанти орієнтуються на ситуацію і потім ухвалюють рішення.

Чоловіків – на фронт, дружинам - кримінальна стаття: Військове керівництво РФ придумало ноу-хау для боротьби зі скаргами родин "мобіків"

четвер, 30 березень 2023, 10:49

Військове керівництво Росії придумало спосіб боротися з численними скаргами з боку сімей військовослужбовців РФ. Дружинам солдатів загрожує кримінальна стаття та перевірка особи за фактом дискредитації "СВО". Про це повідомляє Telegram-канал "Досье шпи...

Це буде кінець для Лукашенка: Ударом Tomahawk США можуть рознести "ядерну" базу РФ у Білорусі, - Жданов

четвер, 30 березень 2023, 10:38

Полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов прокоментував ситуацію навколо наміру країни-агресора РФ розмістити в Білорусі тактичну ядерну зброю, передають Патріоти України. "Я не думаю, що з боку НАТО буде якась різка реакція. Ми вже спостерігаєм...