
В Одесі місцева жителька заради возз'єднання з РФ закликала терпіти бомбардування окупантів, передають Патріоти України.
Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, правоохоронці викрили 46-річну одеситку, яка у соціальних мережах просувала антиукраїнські наративи.
Зокрема, встановлено, що в додатку Tik Tok вона вела прямий ефір, під час якого заявила про любов до Російської Федерації. При цьому фігурантка стверджувала, що чекає в Одесі кремлівського вождя Володимира Путіна і задля цього потрібно перетерпіти бомбардування. "Вона сказала, що готова терпіти бойові дії, аби назавжди возз'єднатися з росіянами", - розповіли в управлінні.
Як повідомляється, у інтернет-агітатора вилучили мобільний телефон, з якого вона виступала перед глядачами. Проведено портретну експертизу, зібрано інші докази та фігурантці повідомили про підозру у колабораціонізмі (ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Матеріали надіслано до суду. Одеситці загрожує до 15 років ув'язнення.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...