Однак вибачатися не стали: Угорський уряд "повернув" Україні Крим

У неділю, 4 червня, уряд Угорщини видалив скандальний ролик про війну в Україні, на якому окупований Крим не є частиною української території. Натомість на Youtube-каналі угорського уряду з’явилося нове відео із правильною картою, передають Патріоти України.

Жодних пояснень чи вибачень з цього приводу у підписі до ролика немає. “Десятки тисяч дітей залишилися сиротами, багато сотень тисяч домівок були зруйновані, понад десять мільйонів людей були змушені покинути свою батьківщину. Досить війни! Настав час миру!” - йдеться у тексті до відео.

У закадровому тексті знову ж таки не наголошується, що причиною цих нещасть стало повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022 року за наказом президента Росії Володимира Путіна.

Однак, цього разу на словах про загрозу глобального конфлікту з’являється карта з червоним силуетом України, до якої включено Кримський півострів.

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...

РФ готується до затяжної війни і збільшує витрати з держбюджету на оборону, - розвідка Британії

неділя, 1 жовтень 2023, 17:50

Кремль 2024 року збирається спрямувати на війну 30% загальних видатків держбюджету. Росія готується до багаторічної війни проти України. Про це йдеться у щоденному звіті Міністерства оборони Великої Британії, передають Патріоти України. "Документи, ...