
Увечері 12 лютого росіян знову атакували українські міста дронами. Речник командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону прокоментував чергові дії терористів, передають Патріоти України.
"Тут нічого дивного не відбувається, вже третій день підряд таке. Мусимо звикати до того, що можуть бути такі ситуації. Буде працювати протиповітряна оборона", – наголосив Ігнат.
Ігнат пригадав, що ввечері 11 лютого, повітряне командування "Схід" збили над Дніпропетровською областю 4 безпілотники: 3 "Шахіди" та 1 "Орлан-10".
За словами представника Повітряних сил, росіяни дещо змінили тактику. Зокрема, це стосується часу. Він зауважив, що раніше загарбники випускали свої цілі після 23:00, а сама ж атака тривала орієнтовно до 03:00.
Зараз же окупанти запускають дрони у вечірній час, зазначає Ігнат. Він уточнив, що місце запуску не міняється – це східне узбережжя Азовського моря.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...