
Увечері 12 лютого росіян знову атакували українські міста дронами. Речник командування Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону прокоментував чергові дії терористів, передають Патріоти України.
"Тут нічого дивного не відбувається, вже третій день підряд таке. Мусимо звикати до того, що можуть бути такі ситуації. Буде працювати протиповітряна оборона", – наголосив Ігнат.
Ігнат пригадав, що ввечері 11 лютого, повітряне командування "Схід" збили над Дніпропетровською областю 4 безпілотники: 3 "Шахіди" та 1 "Орлан-10".
За словами представника Повітряних сил, росіяни дещо змінили тактику. Зокрема, це стосується часу. Він зауважив, що раніше загарбники випускали свої цілі після 23:00, а сама ж атака тривала орієнтовно до 03:00.
Зараз же окупанти запускають дрони у вечірній час, зазначає Ігнат. Він уточнив, що місце запуску не міняється – це східне узбережжя Азовського моря.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...