"Одночасно з усією Україною": Зеленський розповів, коли хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО

За словами президента, це потрібно для відчуття того, що Україна єдина і на тимчасово окупованій території теж живуть громадяни нашої держави.

Володимир Зеленський. Фото: Фейсбук.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО одночасно з усією Україною восени 2020 року. Про це він повідомив в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання, чи він хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО одночасно із запланованими місцевими виборами на всій території України восени 2020 року, Зеленський сказав: "Так, це правда, тому що саме відчуття того, що ми - одна країна, і там (на окупованій території - ред.) - наші люди, має починатися навіть із цього моменту. Здається, що це дрібниця, але це не дрібниця. Вибори місцеві проводяться одночасно за законами України на всій території України. Так, це наша ідея".

Також на уточнююче чи питання, чи Зеленський має намір змінити Мінські домовленості через те, що в них визначено, що контроль над кордоном повертається Україні після виборів на Донбасі, президент сказав: "Я точно буду говорити про кордон. Я скажу вам чесно і відверто, у нас інший план з приводу кордону, яким чином він передається і яким чином і коли Україна отримає контроль над кордоном з Росією". Зеленський не став розкривати плану майбутніх переговорів щодо кордону, оскільки, за його словами, через це може зірватися зустріч у "нормандському форматі".

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...