"Одночасно з усією Україною": Зеленський розповів, коли хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО

За словами президента, це потрібно для відчуття того, що Україна єдина і на тимчасово окупованій території теж живуть громадяни нашої держави.

Володимир Зеленський. Фото: Фейсбук.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО одночасно з усією Україною восени 2020 року. Про це він повідомив в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна", передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання, чи він хоче провести місцеві вибори в ОРДЛО одночасно із запланованими місцевими виборами на всій території України восени 2020 року, Зеленський сказав: "Так, це правда, тому що саме відчуття того, що ми - одна країна, і там (на окупованій території - ред.) - наші люди, має починатися навіть із цього моменту. Здається, що це дрібниця, але це не дрібниця. Вибори місцеві проводяться одночасно за законами України на всій території України. Так, це наша ідея".

Також на уточнююче чи питання, чи Зеленський має намір змінити Мінські домовленості через те, що в них визначено, що контроль над кордоном повертається Україні після виборів на Донбасі, президент сказав: "Я точно буду говорити про кордон. Я скажу вам чесно і відверто, у нас інший план з приводу кордону, яким чином він передається і яким чином і коли Україна отримає контроль над кордоном з Росією". Зеленський не став розкривати плану майбутніх переговорів щодо кордону, оскільки, за його словами, через це може зірватися зустріч у "нормандському форматі".

"Він розуміє, що Україна - незалежна країна": Зеленський розповів про розмову з Путіним

понеділок, 20 січень 2020, 0:32

Український президент заявив, що для діалогу з Путіним створили формат, який привів до "деяких чутливих рішень". За його словами, з Путіним вже почався діалог - для цього було створено формат, який привів до "деяких чутливих рішень". "Ми повернули наши...

З архіву ПУ. Скандал з колегою в Литві змушує розповісти: Патріарх Філарет визнав, що за часів СРСР співпрацював з КДБ

понеділок, 20 січень 2020, 0:10

Без згоди КДБ, за словами Філарета, не ставили ні архієреїв, ні священиків. Колишній предстоятель УПЦ КП Філарет розповів, що за часів СРСР був змушений співпрацювати з КДБ, яка, за його словами, контролювала всю церкву. Про це він розповів в інтерв'ю,...