Одного замало? У Донецьку окупанти відкрили другий пам’ятник українофобу Йосипу Кобзону, пікантна деталь

Рашисти вирішили увіковічити разом закадичних з 2014 року друзів, Йосі та Саши. От така сентиментальність "загадкової душі"

В окупованому Донецьку відкрили бюст покійному російському співаку і політику Йосипу Кобзону. Церемонію відвідав депутат російської Держдуми з анексованого Криму Андрій Козенко, зазначають Патріоти України. Зрадник зачитав послання вдови співака Нінель: "шахтарський край був дорогим для Йосипа Давидовича з дитинства".

Пам’ятник поставили біля бюсту вбитому ватажкові незаконного збройного формування "ДНР" Олександру Захарченку. У заході брав участь нинішній ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

У Донецьку тепер два монументи Кобзону. Перший на честь 66-ї річниці співака відкрили на площі біля Палацу молоді "Юність".


Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

неділя, 20 вересень 2020, 3:00

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю". Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та...

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...