"Одной нет, вторая пригодна только в виде дуршлага": ЗСУ знищили автівки окупантів на Донбасі (відео)

Автівки виявила група К-2, що повертала свій дрон з бойового завдання.

Юрій Мисягін. Фото: Фейсбук.

На Донбасі в зоні відповідальності 54-ї бригади на передовій позиції найманців ЗСУ знищили два автомобіля противника, передають Патріоти України.

Як повідомляє у соцмережі волонтер Юрій Мисягін, автомобілі на добре укріплених позиціях, з яких постійно ведуться обстріли опорних пунктів ЗСУ, виявила група К-2, що повертала свій дрон з бойового завдання: «Первый — пристрелочный точно по окопу и блиндажу, чтобы не смогли выбежать, несколько — рядом с машинами, чтоб от осколков уже никуда уехать не смогли. А потом — точно по цели. Вольготной и спокойной езды по украинской земле больше не будет. Одной машины нет, вторая пригодна только в виде дуршлага».

За стандартами НАТО: ВМС України та Румунії тренувались спільно відбивати російську агресію

субота, 6 червень 2020, 21:23

Військово-морські сили України та Румунії спільно провели навчання у Чорному морі, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВМС ЗС України. В акваторії Чорного моря відбулися спільне тренування типу «PASSEX» за участю патрульного катеру України «С...

Хіти тижня. Режим Зеленського не помічає злочинів проросійського фашиста? "Ви не люди, а "бидло" та "раби" і не маєте право існувати", - Шарій до закарпатців та галичан (відео)

субота, 6 червень 2020, 21:00

Московський міфотворець брутально гвалтує історичну правду, вдаючись до старих інсинуацій і додаючи свої. А тим часом правоохоронні органи України знімають з нього старі звинувачення і відкривають шлях до повернення втікача на зраджену ним батььківщину