Одному видали лише 5 патронів, інший вкрав форму ЗСУ, бо тепла: "Азов" у Маріуполі спіймав "мобілізованих" із ОРДЛО (відео)

Окремий загін спеціального призначення НГУ "Азов" взяв у полон двох ополченців. Вони розповіли про сумну долю "армії" ОРДЛО, передають Патріоти України.

Їхнім історіям позаздрить навіть кінематограф Голлівуду. Полонені говорять про страх перевдягнених в укропів ополченців застрелити одне одного, бо заплуталися хто є хто. Здається, "асвабадітєлям" спершу потрібно звільнитися самим від рабства, а тоді йти "асвабаждать" вільних людей.

Так, один із полонених просто вийшов в магазин, його схопили, видали п'ять патронів і одразу посадили в автобус до Маріуполя. За його словами, наказ від командира був стріляти по мирних жителях, бо ті можуть бути військовими. А далі наступило "одетие пакета на голову".

Носив форму ЗСУ, бо та якісна і тепла

Іншим полоненим виявився вже "досвідчений" ополченець – ще з 2014 року. Чоловік розчарований в "республіканському" командуванні. Крім того, йому дуже сподобалося форма ЗСУ, яку їм видав командир – вона "очень качественная и теплая".


Поруч знаходяться споруди, схожі на намети: Журналісти CNN підтвердили справжність відео з технікою окупантів всередині ЗАЕС

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:01

У четвер, 18 серпня, в соціальних мережах з'явилося відео, на якому демонструвалася військова техніка окупантів всередині ЗАЕС. А зараз надійшло підтвердження, що ролик справжній і демонструє один з машинних залів атомної електростанції. Правда, коли с...

У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:42

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога. Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдав...