
Окремий загін спеціального призначення НГУ "Азов" взяв у полон двох ополченців. Вони розповіли про сумну долю "армії" ОРДЛО, передають Патріоти України.
Їхнім історіям позаздрить навіть кінематограф Голлівуду. Полонені говорять про страх перевдягнених в укропів ополченців застрелити одне одного, бо заплуталися хто є хто. Здається, "асвабадітєлям" спершу потрібно звільнитися самим від рабства, а тоді йти "асвабаждать" вільних людей.
Так, один із полонених просто вийшов в магазин, його схопили, видали п'ять патронів і одразу посадили в автобус до Маріуполя. За його словами, наказ від командира був стріляти по мирних жителях, бо ті можуть бути військовими. А далі наступило "одетие пакета на голову".
Іншим полоненим виявився вже "досвідчений" ополченець – ще з 2014 року. Чоловік розчарований в "республіканському" командуванні. Крім того, йому дуже сподобалося форма ЗСУ, яку їм видав командир – вона "очень качественная и теплая".
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...