
Окремий загін спеціального призначення НГУ "Азов" взяв у полон двох ополченців. Вони розповіли про сумну долю "армії" ОРДЛО, передають Патріоти України.
Їхнім історіям позаздрить навіть кінематограф Голлівуду. Полонені говорять про страх перевдягнених в укропів ополченців застрелити одне одного, бо заплуталися хто є хто. Здається, "асвабадітєлям" спершу потрібно звільнитися самим від рабства, а тоді йти "асвабаждать" вільних людей.
Так, один із полонених просто вийшов в магазин, його схопили, видали п'ять патронів і одразу посадили в автобус до Маріуполя. За його словами, наказ від командира був стріляти по мирних жителях, бо ті можуть бути військовими. А далі наступило "одетие пакета на голову".
Іншим полоненим виявився вже "досвідчений" ополченець – ще з 2014 року. Чоловік розчарований в "республіканському" командуванні. Крім того, йому дуже сподобалося форма ЗСУ, яку їм видав командир – вона "очень качественная и теплая".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...