
Окремий загін спеціального призначення НГУ "Азов" взяв у полон двох ополченців. Вони розповіли про сумну долю "армії" ОРДЛО, передають Патріоти України.
Їхнім історіям позаздрить навіть кінематограф Голлівуду. Полонені говорять про страх перевдягнених в укропів ополченців застрелити одне одного, бо заплуталися хто є хто. Здається, "асвабадітєлям" спершу потрібно звільнитися самим від рабства, а тоді йти "асвабаждать" вільних людей.
Так, один із полонених просто вийшов в магазин, його схопили, видали п'ять патронів і одразу посадили в автобус до Маріуполя. За його словами, наказ від командира був стріляти по мирних жителях, бо ті можуть бути військовими. А далі наступило "одетие пакета на голову".
Іншим полоненим виявився вже "досвідчений" ополченець – ще з 2014 року. Чоловік розчарований в "республіканському" командуванні. Крім того, йому дуже сподобалося форма ЗСУ, яку їм видав командир – вона "очень качественная и теплая".
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...