Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер: Денісова розповіла про нові звірства окупантів в Україні

Російські військові окупанти продовжують вчиняти злочини сексуального характеру на окупованих територіях України. Зокрема жертвами часто стають діти, іноді навіть молодше десяти років, а також старші чоловіки. Про це повідомила уповноважена з прав людини Верховної Ради України Людмила Денісова, передають Патріоти України.

Впродовж останнього тижня на телефон лінії психологічної допомоги Уповноваженого надходять повідомлення про сексуальні злочини рашистів із звільнених районів Харківської області від жертв та їхніх рідних.

"Учора лише за одну годину, через пережите сексуальне насильство, звернулися 10 осіб, з них 8 - зґвалтовані неповнолітні. У тому числі двоє хлопчиків 10 років", - повідомила Денісова та додала, що за добу до психологів Офісу було 56 дзвінків.

"Трійнята 9 років, дівчата. Зґвалтовані рашистами, мають тяжкі травми статевих органів. Усе це на очах у матері, вона у шоковому стані. Ізюм.

Звернулася мама, на її очах дев’ятимісячну донечку зґвалтували свічкою.

Однорічного хлопчика ґвалтували двоє, помер.

Дівчинка двох років, ґвалтували двоє, залишилася живою.

Зґвалтовані чоловіки 67 та 78 років", - розповіла про деякі з випадків уповноважена.

Вона звернулась до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну врахувати ці факти геноциду українського народу та закликала партнерів в усьому світі посилювати санкційний тиск на рф, надавати Україні наступальну зброю, долучатися до розслідувань злочинів рашистів в Україні. "Ворог має бути зупинений, а усі причетні до звірств в Україні - постати перед судом!", – закликала Денісова.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...