
Українські військові продовжують тримати оборону та знищувати російських загарбників у районі Бахмута на Донеччині. У цьому їм допомагають квадрокоптери. Так, завдяки дрону DJI Mavic 3 за день вдалося знищити одразу 10 найманців ПВК "Вагнер". передають Патріоти України.
Майстерно ліквідували окупантів бійці групи Code 9.2. 3-го батальону 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Кадри їхньої роботи показали аеророзвідники.На ролику видно, як за допомогою "Мавіка" на окопи, в яких ховалися "вагнерівці", кілька разів скинули вибухівку. Внаслідок цього була повністю знищена передова група противника.
Військові кажуть, що одразу після атаки більшість окупантів ще була жива, хоч найманці й зазнали поранень. Однак їх ніхто не рятував, тож вночі у тих самих окопах всі вони померли. "Ніхто не евакуював нікого, лізли один по одному як свині", – каже наш воїн.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...