"Одним ворогом менше": Скандальна нардепка шокувала Раду висловлюванням про смерть колеги (відео)

Нардепи групи партія "За майбутнє" вийшли до парламентської трибуни, звинувативши "слугу народу" Галину Третьякову в неповазі до пам'яті загиблого Антона Полякова. Про це Патріоти України повідомляють з посиланням на онлайн трансляцію з Ради.

Ігор Палиця заявив, що Третьякова в партійному чаті "слуг" прокоментувала смерть колишнього соратника, написавши, що стало "одним ворогом менше".

"Яким би не був політичним опонентом Антон Поляков - померла людна, окрім того наш колега по парламенту", - заявив він.

Палиця звернувся до керівництва фракції зробити висновок зі слів Третьякової, що так неприпустимо висловлюватися. У відповідь Третьякова з місця заявила: "Звідки "За Майбах" знає про чат "слуг"? Вони вважають, що можуть накинути хустки на рот?"

Ведучий засідання Руслан Стефанчук осадив Третьякову і вимкнув їй мікрофон.

"Не бачився з Ахметовим із 2007-го року": "Учасник держперевороту" прокоментував скандальну інформацію

субота, 27 листопад 2021, 16:45

Ексзаступник голови Державної міграційної служби України та колишній високопосадовець МВС Василь Грицак спростував свою участь у підготовці держперевороту в Україні та втягуванні до нього Ріната Ахметова. Про це раніше заявляв журналіст BuzzFeedNews Кр...

"Процесс затянулся, и Китай наступил на старинные грабли", - Анти-Колорадос

субота, 27 листопад 2021, 16:30

"Давно известно, что посеявший ветер, пожнет что-то нехорошее, может быть, бурю, а может, и ураган. Причем, когда сеятель ветра приступает к своим мероприятиям, он полагает, что будет вот такой красивый и одновременно – умный, делать то, что ему захоче...