"Одним залпом знищувались цілі штаби бригад": Терорист Гіркін поскаржився на точну роботу HIMARS в Україні

Російський воєнний злочинець, колишній ватажок терористичної організації ДНР Ігор Гіркін поскаржився, що реактивна система залпового вогню HIMARS сотнями знищує російських окупантів. Українофоб заявив, що завдяки цій установці ЗСУ випалюють цілі штаби бригад, передають Патріоти України.

При цьому терорист наголосив, що великі втрати РФ зазнає серед командирів. Фрагмент чергового скиглення Гіркіна опублікований в Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Злочинець зізнався, що ефективна робота HIMARS в Україні призводила до знищення таборів підготовки російських військових та штабів. Водночас Гіркін заявив, що наразі загарбники більше думають про "заходи безпеки".

"За рахунок підвищення заходів безпеки в тилу вже сотні людей за один залп вони не виносять. А такі випадки були. Цілі штаби бригад знищувалися одним залпом. Штаби бригад разом із командирами. Цілі табори підготовки зносилися", – заявив злочинець.

За словами терориста, випадок у Макіївці, коли один залп HIMARS знищив сотні російських окупантів, не поодинокий. Він поскаржився, що загарбники продовжують збиратися в купи і стають жертвами реактивної установки.

"Випадок у Макіївці він аж ніяк не поодинокий. Він просто найрезонансніший вийшов. А були й гірші. Зараз навчилися з цим боротися. Наші військові усвідомили, що навіть на значній віддаленості від фронту не варто збиратися докупи і відзначати день росгвардії. Ну, накрили росгвардію у Донецьку", – розповів терорист.


Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...