"Один Єрмак на два фронти": Помічника Зеленського звинуватили в зв'язках з путінським олігархом, - журналістське розслідування (відео)

За даними журналістів, Андрій Єрмак володіє компанією "Інтерпромфінанс-безпека".

Андрій Єрмак. Фото: скріншот з відео.

Помічник президента України з міжнародних питань Андрій Єрмак має спільний бізнес з компанією "Сарич", яка пов'язана з російським олігархом Аркадієм Ротенбергом, другом Володимира Путіна і будівельником Кримського моста. Про це повідомляється в проекті "Watchdogs.Розслідування" на телеканалі "Прямий", передають Патріоти України.

За даними журналістів, Андрій Єрмак володіє компанією "Інтерпромфінанс-безпека". Вона пов'язана з іншою компанією під назвою "Сарич", яка раніше була українською і володіла землею в бухті Ласпі, в Криму. Після окупації компанія "Сарич" була перереєстрована в Росії і змінила власників. Тепер її господарі - люди, наближені до Ротенбернга.

"Пан Ротенберг або яка-небудь інша особа з Росії могли стати власником бізнесу в Україні таким чином. Не зовсім формально - між крапель пройти", - зазначив юрист із земельних питань Єгор Недашковський.

Сам Єрмак через свого прес-секретаря повідомив журналістам, що не мав ніяких зв'язків з компанією "Сарич" ще до окупації Криму. "Ще задовго до початку війни, я не мав жодних стосунків з ТОВ "Сарич", як і зараз, і не несу ніякої відповідальності за діяльність цієї юридичної особи або її бенефіціарів. Більш того, у мене немає зв'язку з ними, і тому я весь цей час не міг закрити ТОВ "Інтерпромфінанс-безпека", - йдеться в повідомленні.

Джерело: Прямий

Війна з Росією. Протистояння армій

вівторок, 14 липень 2020, 5:45

Чи ті пріоритети вибрало керівництво ЗСУ? Про рівні реального оборонного потенціалу в Україні згадують щоразу, коли ворог уже стукає у двері. На думку багатьох спостерігачів, масштабний наступ нинішнього літа або на початку осені 2020 року знову став ц...

Хіти тижня. В "Украерорусі" відреагували на інформацію про порушення українського авіапростору російським літаком

вівторок, 14 липень 2020, 4:00

Прольоти територією України для російських літаків заборонено, а рейси через зону бойових дій на Донбасі не здійснює жоден перевізник світу. Державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" спростувало інформацію про порушення...