
У мережі показали розбиту техніку кантемирівської дивізії. З відео важко сказати, скільки саме там одиниць техніки, проте очевидно, що її багато, повідомляють Патріоти України.
Спершу кантемирівська дивізія окупантів "вигребла" від ЗСУ під Києвом, потім на Чернігівщині, потім на Сумщині, а тепер і на Харківщині. Речник Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив, що після цього дивізію хотіли кинути на охорону Білгородської області. Але погодились лише 4 людини. І не дивно, адже нищити ворожу "елітну" дивізію стало для ЗСУ традицією.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: