"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Воєнний злочинець РФ заявив, що війна йому не потрібна, передають Патріоти України.

"Вчора тут ексцес був у нас. Один нах*ярився, давай по нас довбати з автомата. Гранатами закидати", – сказав окупант. За його словами, неадекватний загарбник після цього почав повзати."Командир переламав його нах*й. Я до стінки притиснувся, щоб не в'*бало. Гранату б закинув, п*зда б нам усім була. Тут узагалі п*зда", – зізнався абонент. Також він розповів, що додому може потрапити після Нового року. "Та їб*в я в жопу це. Тут у всіх зуби з корінням випадають", – додав воєнний злочинець РФ.

Під ударом: Аналітики ISW назвали слабке місце російської логістики в Криму

понеділок, 22 червень 2026, 21:52

Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...

Кремль не дарма нервує: Україна створила РФ серйозні проблеми, з якими сама боролася від початку війни, - Missile Matters

понеділок, 22 червень 2026, 21:14

Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...