
Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Воєнний злочинець РФ заявив, що війна йому не потрібна, передають Патріоти України.
"Вчора тут ексцес був у нас. Один нах*ярився, давай по нас довбати з автомата. Гранатами закидати", – сказав окупант. За його словами, неадекватний загарбник після цього почав повзати."Командир переламав його нах*й. Я до стінки притиснувся, щоб не в'*бало. Гранату б закинув, п*зда б нам усім була. Тут узагалі п*зда", – зізнався абонент. Також він розповів, що додому може потрапити після Нового року. "Та їб*в я в жопу це. Тут у всіх зуби з корінням випадають", – додав воєнний злочинець РФ.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....