Один просто невдало впав на посту: На Донбасі дивним чином мруть найманці "ЛДНР"

У мережі з'явилася інформація про загибель при загадкових обставинах двох найманців на окупованій території Донецької та Луганської областей, повідомив у Telegram офіцер ЗСУ Анатолій ("Штірліц") Штефан, зазначають Патріоти України.

Один із них невдало впав перед КПП. Можливо "гібрид" перебував на посту під дією алкоголю, чи наркотиків. Інакше важко пояснити як на чергуванні боєць "не имеющей аналогов в мире" армії міг так безглуздо вкоротити собі віку. Обставини загибелі другого – невідомі.

Терорист "ДНР" Богдан Босунчан загинув за нез'ясованих обставин

Терорист "ДНР" Богдан Босунчан, який сам родом із російського Норильська, загинув 29 червня за нез'ясованих обставин.

Терорист "ДНР" Богдан Босунчан загинув за нез'ясованих обставин

"29.06.2020 Богдан Босунчан пішов на концерт Кобзона, квиток коштував 200 рублів. Обставини вимагають уточнення", – написав Штефан.

Терорист "ДНР" Богдан Босунчан загинув за нез'ясованих обставин

Другого загиблого звуть Рінат Ахмадуллін, він проживав в Олександрівську Луганської області і загинув, впавши на прохідній КПП.

Терорист "ЛНР" просто впав на КПП

Терорист "ЛНР" просто впав на КПП Telegram Анатолія Штефана

Telegram Анатолія Штефана

Telegram Анатолія Штефана


Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...