
У Російській Федерації президент Національного дослідницького центру (НДЦ) "Курчатовський інститут" Михайло Ковальчук 28 вересня в Москві на відкритті виставки "Ефект Курчатова — Александрова", запропонував випробувати ядерну зброю на Новій Землі, щоб залякати країни Заходу, повідомляють російські ЗМІ.
За його словами, дії західних країн щодо Росії стають дедалі агресивнішими, тому багато експертів пропонують скористатися ядерним арсеналом.
Він вважає, що зарубіжні країни повинні побачити рішучість Москви відстояти свою безпеку: "Думаю, що це правильна думка".
Ковальчук закликав відновити випробування російської ядерної зброї, якщо того вимагатиме ситуація. За його словами, 1961 року СРСР у відповідь на агресивну риторику США випробував термоядерну бомбу потужністю понад 50 мегатонн, "після чого американці відразу стали домовлятися, миттєво".
"Ось зараз точно така сама ситуація. Досить провести випробування на Новій Землі... Один разок хоча б. І все стане на свої місця", — заявив російський фізик.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...