
Українські захисники продовжують завдавати російській окупаційній армії чималих втрат. Бійці показали, як знищують ворожі танки з повітря. У мережі з'явилося відповідне відео, повідомляють Патріоти України.
На ньому можна побачити, як майстерно працюють українські бійці.
У СтратКомі ЗСУ розповіли про знищення ще двох російських танків. "Один з цих мошканських танків намагався розстріляти наші позиції, але наїхав на міну, встановлену воїнами Окремої бригади територіальної оборони міста Дніпро", – розповіли захисники.
Окупанти пригнали другий танк, щоб витягнути пошкоджену машину. Проте українські воїни влучили у нього. Слідом гранатометники добили ворожі бронемашини. "Унікальний випадок, коли цей бій вдалося зафільмувати й з неба, і з землі", – підсумували у СтратКомі ЗСУ.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...