Один з пунктів стосується України: Джонсон назвав умови свого відходу з поста голови уряду

Очільник британського уряду Борис Джонсон назвав умови, за яких він готовий піти у відставку. Про це пише BBC, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання одного з членів парламенту, прем'єр-міністр Британії повідомив, що він готовий піти у відставку лише у двох випадках:

  • якщо уряд не зможе продовжувати належним чином виконувати роботу;
  • якщо уряд не зможе й надалі надавати підтримку Україні.

Джонсон підкреслив, що він має "колосальну більшість" й тому він продовжить ефективно працювати.

Нещодавно міністр фінансів Британії Ріші Сунак та міністр охорони здоров'я Саджид Джавід пішли у відставку. Вони залишилися незадоволеними вчинками Бориса Джонсона.

Нагадаємо, Джонсон зберіг свою посаду. Лише трохи більше ніж 40% депутатів від правлячої Консервативної партії висловили Борису вотум недовіри.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...