
Сьогодні, 27 липня, під час нічного бою було знищено ворожий танк, який розпочав пряме ураження позиції одного з підрозділів Національної гвардії України. Всього Росія вже втратила 4186 танків. Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович на брифінгу, передають Патріоти України.
Він зазначив, що інцидент відбувся о 4 годині за участі бійців Слобожанської бригади НГУ. "Старший лейтенант Віктор Хоменко, віддавши наказ підлеглим на відкриття вогню по танку, сам взяв протитанковий гранатомет NLAW та швидко рушив ходами сполучень до ворожої цілі", - розповів Уршалович.
За його словами, у лісі умови не дозволяють вести вогонь з далекої відстані, тому, діставшись до переднього краю, офіцер виліз з окопу, проповз на відстань 150 метрів до танку та влучним пострілом знищив його. Це дозволило утримати позиції та врятувати життя бійців.
Як відомо, в Серебрянському лісі на Луганщині постійно точаться бої. 24 липня заступник міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що на Лиманському напрямку противник продовжував штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...