Офіцер з тилу наказав відрізати голову українському воїну: ЗМІ отримали перехоплення розмови про військовий злочин окупантів біля Старомайорського (аудіо)

Російський командир, не підбираючи слів, наказав обезголовити українського воїна. Таким чином окупанти намагаються залякати наших бійців, які тримають оборону на Донецькому напрямку.

17 червня біля Старомайорського Волноваського району Донецької області під час аеророзвідки на одній із бойових позицій бійці Сил оборони помітили пошкоджений український бронемобіль, на якому лежала відрізана голова. Російський командир віддав прямий наказ обезголовити військовослужбовця ЗСУ, інформує "Українська правда".

Від розвідувального підрозділу однієї з бригад, яка тримає оборону на вказаному напрямку видання отримало аудіозапис перехоплення розмови російського командира з підлеглими.

У перехопленні добре чути, як військовий ЗС РФ, рясно використовуючи нецензурну лексику на адресу українських військових, у наказному порядку вимагає від підпорядкованих йому солдатів відрізати бійцю ЗСУ голову та настромити її.

"Автомати американські, на..й. Усе забрати, документи, гроші, на..й. Золото, діаманти, зуби виколупати, голову відрізати і мені принести", — розпоряджається російський командир.

Але згодом росіянин почав вимагати від товаришів по службі відрізати голову та настромити її на палю.

"Сказав, відрізати голову й насадити на палю на вході до Старомайорки. Що тобі незрозуміло", — вже досить нервовим голосом віддавав накази російський командир.

Нагадаємо, 19 червня генеральний прокурор Андрій Костін повідомив, що українська сторона встановила особу захисника, якого обезголовили ЗС РФ на Донеччині. Утім, він назвав його імені, оскільки тривають процедури для остаточного підтвердження даних.

Приниження сягнуло апогею: Чергова повітряна куля зі сміттям, котрим КНДР "бомбардує" Південну Корею впала на офіс президента республіки

середа, 24 липень 2024, 9:08

Сеул у всій мірі знов відчував свій прикордонний стан з варварською диктатурою, котра більше 70 років з благословіння Москви та Пекіну мучить корейський народ та промивають мізки напівживим від голоду людям на підконтрольній території. Одна з повітряни...

Велика небезпека: Росія може розпочати виробництво нового іранського дрона-камікадзе, який засвітився у єменських хуситів

середа, 24 липень 2024, 8:37

Країна-агресор Росія може розпочати виробництво нового дрона-камікадзе. Підприємство "Завод Сигнал" вже запантентувало свій безпілотник, який візуально нагадує дрон-камікадзе Qasef іранської розробки, передають Патріоти України. Цей БПЛА раніше викорис...