
Російським військам не вдасться захопити ані Миколаїв, ані Одесу. Зараз ЗСУ майстерно знищують склади окупантів, що дозволило знизити інтенсивність обстрілів Миколаєва. Про це сказав офіцер ЗСУ Валерій Прозапас в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"ЗСУ знищують склади окупанта - від мінометних БК до більш потужних артилерійських та ракетних систем. Інтенсивність обстрілів Миколаєва знизилась через знищення ворожих ракетних установок російських військ. Неподалік наших позицій проїхали артсистеми союзників, незабаром у новинах все побачимо. Ворог ніколи не зможе захопити Одесу та Миколаїв", - пояснив Прозапас.
Утім офіцер ЗСУ зауважив, що росіян не варто і недооцінювати. За його словами, окупанти добре фортифікують споруди та здатні накопичувати силу, аби проводити активну оборону. "На деяких ділянках ворогу вдалося покращити оперативне становище своїх позицій, але не критично. Ворог має перевагу в авіації та ракетному озброєнні", - додав Прозапас.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...