Офіцери закінчуються: Курсантів у Росії достроково випускають з академій просто на фронт

Російське військо зазнає колосальних втрат на фронті. Про це свідчить не лише часткова мобілізація. Так, у країні-агресорці достроково випускають курсантів з академій. Їх відправлять на фронт. Про це заявляють в Інституті з вивчання військ, передають Патріоти України.

Укладачі звіту зазначають, що це свідчить про те, що ворог прагне мобілізувати на війну якомога більше людей.

Через місяць – на фронт

У відомстві розповідають про достроковий випуск курсантів російських військових академій. Пов'язано це з тим, що військо Росії зазнає шаленого дефіциту офіцерсько-кадрового складу.

Відомо, що останній рік навчання не завершать курсанти Рязанського повітряно-десантного училища. Вони екстерном будуть випущені, після чого призначені на молодші офіцерські посади. Спочатку вони займатимуться навчанням полків мобілізованого резерву. Мовиться про перекидання до полігонів у Рязані, Омська, Пскова, Тули й інших російських міст.

Посилаючись на Генштаб ЗСУ, укладачі звіту зауважили, що вчорашніх курсантів невдовзі відправлять на фронт. Планують це зробити через місяць з моменту початку цих же навчань.

Аналітики припускають, що передчасне призначення курсантів до запасних полків може ускладнити ситуацію у російському війську. Це негативно вплине на і так слабкі командні структури. І тут немає нічого дивного. Курсанти без необхідного досвіду займатимуться підготовкою мобілізованих, більшість з яких теж без досвіду.

Цікаво, що відповідна практика матиме негативні наслідки на роки. Втрата кадетів може ще більше завадити відновленню армії Росії.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...