Офіцери закінчуються: Курсантів у Росії достроково випускають з академій просто на фронт

Російське військо зазнає колосальних втрат на фронті. Про це свідчить не лише часткова мобілізація. Так, у країні-агресорці достроково випускають курсантів з академій. Їх відправлять на фронт. Про це заявляють в Інституті з вивчання військ, передають Патріоти України.

Укладачі звіту зазначають, що це свідчить про те, що ворог прагне мобілізувати на війну якомога більше людей.

Через місяць – на фронт

У відомстві розповідають про достроковий випуск курсантів російських військових академій. Пов'язано це з тим, що військо Росії зазнає шаленого дефіциту офіцерсько-кадрового складу.

Відомо, що останній рік навчання не завершать курсанти Рязанського повітряно-десантного училища. Вони екстерном будуть випущені, після чого призначені на молодші офіцерські посади. Спочатку вони займатимуться навчанням полків мобілізованого резерву. Мовиться про перекидання до полігонів у Рязані, Омська, Пскова, Тули й інших російських міст.

Посилаючись на Генштаб ЗСУ, укладачі звіту зауважили, що вчорашніх курсантів невдовзі відправлять на фронт. Планують це зробити через місяць з моменту початку цих же навчань.

Аналітики припускають, що передчасне призначення курсантів до запасних полків може ускладнити ситуацію у російському війську. Це негативно вплине на і так слабкі командні структури. І тут немає нічого дивного. Курсанти без необхідного досвіду займатимуться підготовкою мобілізованих, більшість з яких теж без досвіду.

Цікаво, що відповідна практика матиме негативні наслідки на роки. Втрата кадетів може ще більше завадити відновленню армії Росії.

Вважають за "подвиг": Окупанту, що загинув під час п’яної стрілянини з ФСБівцями в Херсоні, урочисто встановлять меморіальну дошку в рідному селі

субота, 3 грудень 2022, 6:58

Російському окупантові Сергію Обухову, якого було ліквідовано під час п'яної перестрілки зі співробітниками ФСБ у раніше окупованому Херсоні, встановлять пам'ятну дошку у його рідному селі Шилекша. Причиною його загибелі вирішили оголосити "виконання в...

У лютому Росія зрозуміє, що з тріском програла війну: Арестович озвучив перспективи зимової фази боротьби

субота, 3 грудень 2022, 6:44

До лютого 2023 року в Росії не залишиться нікого, хто б вірив у які-небудь перспективи війни в Україні. У РФ зрозуміють, що з тріском програли цю "кампанію". Про це радник Офісу президента Олексій Арестович розповів під час розмови з російським правоза...