"Офіційно денацифікувався": в Україні ліквідували льотчика російської армії Клещенка (фото)

На війні в Україні ліквідували чергового офіцера російських окупаційних військ. "Двохсотим" став заступник начальника 344-го центру бойового застосування і перенавчання льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко. Про це уTwitter повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Він опублікував фото "демілітаризованого" російського льотчика, прикріпивши свій фірмовий знак "груZ200" (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

"Заступник начальника 344-го центру БЗіП льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко зробив "крок доброї волі" – офіційно денацифікувався та демілітаризувався", – йдеться у підписі до знімка.

Зауважимо, що 344-й російський авіацентр розташований на території міста Торжка Тверської області. З відкритих джерел відомо, що до його складу входить 696-й інструкторський випробувальний вертолітний полк, в якому ведеться підготовка льотчиків вищої категорії, а також іноземних військових фахівців льотного й технічного складу. Крім цього, на базі центру діє пілотажна група на бойових вертольотах "Мі-24" – "Беркути".

У полку, в якому служив ліквідований окупант Клещенко, також проводяться випробування всіх сучасних моделей і модифікацій російської військової вертолітної техніки". Це ще раз підтверджує той факт, що російський диктатор Володимир Путін кидає у бій своїх "найкращих" і практично останніх вояків.

В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...