"Офіційно денацифікувався": в Україні ліквідували льотчика російської армії Клещенка (фото)

На війні в Україні ліквідували чергового офіцера російських окупаційних військ. "Двохсотим" став заступник начальника 344-го центру бойового застосування і перенавчання льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко. Про це уTwitter повідомив полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

Він опублікував фото "демілітаризованого" російського льотчика, прикріпивши свій фірмовий знак "груZ200" (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

"Заступник начальника 344-го центру БЗіП льотного складу армійської авіації полковник Василь Клещенко зробив "крок доброї волі" – офіційно денацифікувався та демілітаризувався", – йдеться у підписі до знімка.

Зауважимо, що 344-й російський авіацентр розташований на території міста Торжка Тверської області. З відкритих джерел відомо, що до його складу входить 696-й інструкторський випробувальний вертолітний полк, в якому ведеться підготовка льотчиків вищої категорії, а також іноземних військових фахівців льотного й технічного складу. Крім цього, на базі центру діє пілотажна група на бойових вертольотах "Мі-24" – "Беркути".

У полку, в якому служив ліквідований окупант Клещенко, також проводяться випробування всіх сучасних моделей і модифікацій російської військової вертолітної техніки". Це ще раз підтверджує той факт, що російський диктатор Володимир Путін кидає у бій своїх "найкращих" і практично останніх вояків.

Зараз недоречна: У Нью-Йорку скасували виставку про російську архітектурну школу

вівторок, 31 січень 2023, 20:00

Виставка під назвою "ВХУТЕМАС: Лабораторія авангарду, 1920-1930 рр." мала відкритися 25 січня. Цього ж дня Cooper Union оголосили про рішення відкласти її на невідомий час. ВХУТЕМАС (абревіатура від Высшие художественно-технические мастерские) – архіте...

Про Україну вирішив "забути"?: Орбан у святковому тості заявив, що Угорщина межує з Росією

вівторок, 31 січень 2023, 19:53

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що на заході його країна межує з німецькомовними, а на сході – з росіянами, "забувши" про Україну. Про це він заявив під час святкової вечері на честь президента Азербайджану Ільхама Алієва, повідомляють Патріоти У...