Офіційний Будапешт випустив відеоролик "за мир", в якому Крим не український

Уряд Угорщини опублікував ролик із закликом до миру та картою України без Криму. Коли у ролику мова заходить про те, що конфлікт може запросто стати глобальним, з’являється карта з червоним силуетом України, де Крим позначено зеленим кольором, як і всі навколишні території.

На угорському урядовому YouTube-каналі з'явився відеоролик під назвою "Настав час для миру", в якому мова йде про війну в Україні. При цьому, Крим на карті нашої держави, яка використовується в ролику, не позначений, як частина України. На це звернуло увагу у п’ятницю, 2 червня, угорське видання Nepszava.

У ролику демонструються кадри руйнувань на території України, а закадровий голос говорить, що зупинити це можна лише "припинивши вогонь".

"Десятки тисяч дітей залишилися сиротами, сотні тисяч будинків зруйновані, понад десять мільйонів людей були змушені покинути свої домівки, але війна триває і може легко стати глобальною", - говорить закадровий голос.

Ці слова супроводжуються нетитрованими відео із зображенням дітей і жінок-біженців, танків, а також карти України, яку затягує грибоподібною хмарою.

"Досить війни, тільки припинення вогню може покласти край розрусі, тільки мирні переговори можуть врятувати життя. Настав час для миру", - стверджує він далі.

Слова про переговори ілюструються фото з трьома прапорцями: України, США та РФ. При цьому на фото прапор країни-агресора розташовано по центру.

Наразі цей ролик має вже понад 80 тисяч переглядів. Реакції з боку українського МЗС наразі не було.

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...