Офіційний Тбілісі гостро відреагував на повернення Саакашвілі до України

У Грузії назвали свого екс-президента "брехуном" та попередили, що він може бути шкідливим для української політики.

Саакашвілі у Грузії обізвали брехуном. Фото: РБК.

Рішення президента України Володимира Зеленського про повернення українського громадянства колишньому президенту Грузії і екс-голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі тільки нашкодить українській політиці. Про це заявив віце-спікер парламенту Грузії Гія Вольський, передають Патріоти України із посиланням на Грузія Online.

За словами грузинського політика, він вважає прикрим рішення Зеленського, проте відносини Грузії і України є набагато важливішими. "Грузинсько-українські відносини набагато важливіше і масштабніше, ніж те, яке рішення буде прийнято ними по Саакашвілі", - підкреслив Вольський.
Також було зазначено, що Саакашвілі може нашкодити українській політиці. Вольський підкреслив, що екс-президент Грузії є брехуном. "Я взагалі утримався б від оцінки рішень Зеленського, оскільки зробити нам разом, Україні та Грузії, потрібно багато. Нам слід зробити дуже важливі і серйозні кроки в усіх напрямках, в тому числі в цій напруженій обстановці. Виходячи з цього, тема союзництва для нас пріоритетна", - підсумував Вольський.

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...