Оголошено зміну тактики підтримки Лондоном Києва: Велика Британія, крім танків Challenger 2, підкине Україні чималу партію САУ AS-90

Уряд Британії у спеціальній зааяви повідомив, що Сполучене Королівство має намір передати Україні не лише танки Challenger 2, а й близько 30 гаубиць 30 AS-90.

У заяві відзначили, що відправка танків Challenger 2 в Україну є початком зміни тактики підтримки з боку Великої Британії.

Рота з 14 танків вирушить у найближчі тижні після того, як прем'єр-міністр Ріші Сунак повідомив президенту Зеленському, що Великобританія надасть додаткову підтримку Україні.

Очікується, що за ними також прибудуть близько 30 гаубиць AS-90.

"Міністр оборони викладе подальші деталі цієї підтримки у Палаті громад у понеділок", – зазначено в повідомленні уряду Британії.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...