Оголошення вироку раптово відклали: Зе-команда тисне на суддю, щоб мені дали 8 років з конфіскацією, - Стерненко (відео)

У вівторок, 23 лютого 2021 року, о 10:00 в Приморському суді Одеси має бути оголошено вирок у кримінальній справі одного з провідників проукраїнського середовища міста, колишнього керівнику тамтешнього осередку "Правого сектору" Сергія Стерненка. Про це він заявив у себе в телеграмі, передають Патріоти України.

"Вимагають, щоб мені дали 8 років та конфіскували усе майно за вигадану тітушкою Труханова Щербічем казку про те, як я забрав у нього 300 гривень", - зазначає Стерненко.

Як стверджує Сергій, суддя переніс оголошення вироку, адже на нього, вочевидь, тиснуть. "Коли я зайшов у залу суду, секретар дала зрозуміти, що вирок вже написаний і зателефонувала судді та повідомила, що всі на місці. Потім сказала, що зараз суддя вийде та зачитає рішення. Тобто воно вже було тоді готове. І це важливо.

Далі відбулось безпрецедентне: за півгодини секретар знову говорила з суддею, і сказала, що оголошення вироку відкладається на 23.02 о 10:00, бо суддя ще буде у нарадчій по цій справі.

Я ніколи не бачив, щоб маючи готовий вирок та за явки усіх учасників процесу суддя відмовлявся оголосити цей вирок.

Це свідчить тільки про одне: на суддю дуже тиснуть. І він взяв паузу, щоб переписати своє ж рішення або щоб показати, що він проти такого тиску. Іншого пояснення просто не існує", - зазначив Сергій Стерненко й запросив небайдужих підтримати його на суді.

Також він записав новий випуск свого відеоблогу з детальним поясненням усіх подробиць.

"Дебильное недогосударство": Шарій образив Україну у відповідь на розслідування його фінансових махінацій

субота, 19 червень 2021, 18:44

Російський пропагандист Анатолій Шарій образив Україну. Коментуючи розслідування його фінансових махінацій в Україні, він написав образливі слова й цинічно заявив, щоб їх поширили. Це не перші висловлювання пропагандиста проти України. Адже він також б...

Стало відомо, скільки у Зеленського планують витратити бюджетних коштів на святкування 30-ї річниці незалежності України

субота, 19 червень 2021, 18:10

Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України 5 423,2 мільйона гривень. Про це йдеться у висновку Міністества фінансів до розпорядження Кабміну, зазначають Патріоти України. У графі "Вартісна величина впливу на пок...