"Ой Богдане! Нерозумний сину!": НАБУ планує допитати главу офісу президента Зеленського у справі про "хабар у $20 000 000"

"Язик мій - ворог мій" - знає кожен комік. Коли ж це стосується знаного юриста, котрий лише обслуговував коміків, і в один чудовий час опинився "паровозом" на владному Олімпі, то це вже "головокружение от успехов", як казав вождь та вчитель товариш Сталін

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) планує допитати главу офісу президента Андрія Богдана у справі про хабарі в 20 мільйонів доларів, нібито запропонованої йому в інтересах мера Києва Віталія Кличка. Про це у вівторок, 20 серпня, повідомляє видання "Бізнес.медіа", зазначають Патріоти України.
"Планується допит. Без свідчень Богдана в принципі там нічого розслідувати. Якщо він розповість, то будемо рухатися далі", - повідомив директор НАБУ Артем Ситник. При цьому директор бюро не повідомив, коли відбудеться допит Богдана. І про те куди рухатиметься, якщо голова ОПУ ігноруватиме допит. - Адже це рівнозначно відови від заяви, котра безчестить міського голову Києва. Інакше кажучи - наклеп. За що в ККУ є відповідна стаття. Однак про це наразі дійсно зарано. - Слово має пан Андрій Богдан, а далі буде видно.
Нагадаємо, раніше Богдан на брифінгу заявив, що йому пропонували 20 мільйонів доларів хабара нібито в інтересах Кличко, а саме за те, щоб той залишився головою Київської міської адміністрації.
Кличко пізніше повідомив, що звернувся в НАБУ з проханням порушити кримінальну справу через заяви Богдана. Антикорупційне бюро підтвердило, що завело кримінальну справу після заяви Богдана. Пізніше мер Кличко повідомив, що дав свідчення у цій справі.


"Перевага НАТО над Росією "скоротилася": У Пентагоні стурбовані та вживають заходів

четвер, 19 вересень 2019, 22:53

Генерал Джозеф Данфорд заявив, що в Альянсі розуміють усю небезпеку ситуації та розробляють нову стратегію. В умовах озброєння Росії і підйому насильницького екстремізму в деяких районах Азії, Африки та Близького Сходу НАТО повинно зробити все, щоб кож...

Міністр оборони України розповів про плани реформування ВМСУ

четвер, 19 вересень 2019, 22:12

На перебудову ВМС підуть роки, але почнуть її швидко. Міністр оборони України Андрій Загороднюк розповів про плани реформування Військово-морських сил України, де приоритетами стануть розвиток інфраструктури та особового складу. Про це він розповів в і...