
«Голова» окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що нагородить трьох чоловіків, які вплав супроводжували його човен в затопленій Керчі. Про це зрадник Україи заявив під час зустрічі з журналістами, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Керч FM».

На питання, чи будуть премійовані люди, які на своїх руках виносили дітей із затоплених будинків, Аксьонов відповів ствердно.
“Тут ніяких проблем не буде, тобто заохотимо тут всіх, нікому обмежень немає, включаючи плавців, які нас вчора просували. Молодці МНС, рухалися впевнено, кроль був хороший”, – запевнив окупант.
Журналіст уточнив, а чи нагородять простих людей. Наприклад, у Приозерному місцевий тракторист вивозив дітей на своєму тракторі. Аксьонов попросив, щоб йому залишили прізвище цієї людини.
Зазначимо, що так званий «голова Криму» назвав плавців співробітниками МНС Росії, хоча раніше пресслужба чиновника спростовувала це. Спочатку їх називали цивільними людьми, потім співробітниками “республіканської рятувальної служби”.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...