"Охоронятимуть" більше тисячі силовиків: СБУ перехопила документи по псевдореферендуму на Запоріжжі

Служба безпеки України перехопила документи російських загарбників, які регламентують організацію псевдореферендуму на тимчасово окупованій території Запорізької області. Про це повідомляє СБУ, передають Патріоти України.

"Згідно з отриманими матеріалами, встановлено особи понад 1 тис. російських силовиків, яких планують залучити до "охорони" заходів псевдоголосування. Серед них – підрозділи Росгвардії, військової поліції ЗС РФ та російського МНС", - йдеться в повідомленні.

Також передбачено, що допомагати їм мають зрадники і колаборанти, які увійшли до складу створеного окупантами "головного управління МВД у Запорізькій області". "Для контролю за поведінкою учасників незаконного плебісциту кремлівські організатори планують залучити розгалужену мережу приватних охоронних фірм, підконтрольних спецслужбам РФ", - повідомляє СБУ.

Українська спецслужба отримала повний список ворожих поплічників, які добровільно погодились очолити так звані "територіальні виборчі комісії" і наразі ідентифіковано понад 390 колаборантів. Також Служба безпеки встановила всіх організаторів незаконної діяльності, їх установчі дані та місця перебування.

В СБУ зазначають, що у межах кримінального провадження за статями Кримінального кодексу України про колабораційну діяльність, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб.

СБУ продемонструвала зразок так званого бюлетеня, де російською мовою ставиться питання : "Ви за вихід Запорізької області, створення Запорізькою областю самостійної держави і входження її в склад Російської Федерації на правах суб'єкта РФ?".

Воїни ССО України чудом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині: У мережу потрапили унікальні кадри

четвер, 6 жовтень 2022, 6:44

Воїни Сил спеціальних операцій ЗСУ дивом вижили після танкового обстрілу на Херсонщині. При цьому українські військові примудрилися зняти відео прильоту ворожого снаряду. Відео оприлюднив журналіст Юрій Бутусов. За його словами, на відео фрагмент визво...

В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...