"Оккупирована нацистами": Росіяни запустили у Вікіпедії цинічний "флешмоб" (фото)

Росіяни запустили цинічний флешмоб в інтернет-енциклопедії Вікіпедія. Деякі українські області позначені, як"окуповані нацистами". Про свідчить інформація, оприлюднена у вільній енциклопедії, передають Патріоти України.

Так, 2 листопада об 11:29 невідомий користувач вніс правки в інформацію про Одеську область. У графі "Країна" зазначено "Україна. Окупована нацистами".

Крім того, в графі "Площа" зазначено, що "Україна окупована/в 2023-2024 Росія". Таким чином, росіяни натякають на подальшу окупацію українських територій в найближчі роки.


Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...