
Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону. Російська армія, яка зазнала величезних втрат в Ізюмі, так само веде бої за Сєвєродонецьк. Про це розповів експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.
"Вони розуміють, що потрібно хоча б тут досягти будь-якого успіху, кинувши всі сили. Наступати їм важко. Перший порив, який в них був 2-3 дні тому, зупинено. Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону: переходячи з невигідних позицій у вигідні, змушуючи ворога входити у невигідний стан, таким чином зазнаючи втрат від української артилерії", - зазначив Самусь. Він додав, що війна наразі не окіпна, як та, до якої звикли росіяни. "Не потрібно рити окопи, щоби там сидіти та чекати, коли супротивник тебе знищить", - додав він.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...