
Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону. Російська армія, яка зазнала величезних втрат в Ізюмі, так само веде бої за Сєвєродонецьк. Про це розповів експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.
"Вони розуміють, що потрібно хоча б тут досягти будь-якого успіху, кинувши всі сили. Наступати їм важко. Перший порив, який в них був 2-3 дні тому, зупинено. Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону: переходячи з невигідних позицій у вигідні, змушуючи ворога входити у невигідний стан, таким чином зазнаючи втрат від української артилерії", - зазначив Самусь. Він додав, що війна наразі не окіпна, як та, до якої звикли росіяни. "Не потрібно рити окопи, щоби там сидіти та чекати, коли супротивник тебе знищить", - додав він.
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...