
Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону. Російська армія, яка зазнала величезних втрат в Ізюмі, так само веде бої за Сєвєродонецьк. Про це розповів експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.
"Вони розуміють, що потрібно хоча б тут досягти будь-якого успіху, кинувши всі сили. Наступати їм важко. Перший порив, який в них був 2-3 дні тому, зупинено. Українські збройні сили абсолютно вірно тримають мобільну оборону: переходячи з невигідних позицій у вигідні, змушуючи ворога входити у невигідний стан, таким чином зазнаючи втрат від української артилерії", - зазначив Самусь. Він додав, що війна наразі не окіпна, як та, до якої звикли росіяни. "Не потрібно рити окопи, щоби там сидіти та чекати, коли супротивник тебе знищить", - додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...