"Окопи всі в кишках": Боєць розповів про втрати РФ у Бахмуті, але у ЗСУ з'явились проблеми

Боєць ЗСУ Сергій Філімонов, підрозділ якого боронить Бахмутський напрямок, розповів про неочікувані проблеми з уже мертвими окупантами під час штурму позицій ворога, передають Патріоти України.

Захисник у своєму Twitter зауважив, що бійці захопили позиції росіян, проте зіштовхнулись з проблемою - мертві окупанти інфіковані СНІДом та гепатитом.

"На вчорашніх трупах знайшли браслети, червоні і помаранчеві. Снід і гепатит. Окопи всі в їх кишках і тд", - поскаржився він. Філімонов також доповів і про втрати ворога. За його словами, "на 100 метрів понад 30 тіл".

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...

Ударів буде більше? Трамп порадив Зеленському діяти сміливіше проти Росії

середа, 24 червень 2026, 11:40

Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...