"Окопи всі в кишках": Боєць розповів про втрати РФ у Бахмуті, але у ЗСУ з'явились проблеми

Боєць ЗСУ Сергій Філімонов, підрозділ якого боронить Бахмутський напрямок, розповів про неочікувані проблеми з уже мертвими окупантами під час штурму позицій ворога, передають Патріоти України.

Захисник у своєму Twitter зауважив, що бійці захопили позиції росіян, проте зіштовхнулись з проблемою - мертві окупанти інфіковані СНІДом та гепатитом.

"На вчорашніх трупах знайшли браслети, червоні і помаранчеві. Снід і гепатит. Окопи всі в їх кишках і тд", - поскаржився він. Філімонов також доповів і про втрати ворога. За його словами, "на 100 метрів понад 30 тіл".

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...

Ракети і дрони спрацювали вдало і дружно: Генштаб ЗСУ назвав уражені за ніч ворожі цілі

субота, 27 червень 2026, 13:40

Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...