"Окопи всі в кишках": Боєць розповів про втрати РФ у Бахмуті, але у ЗСУ з'явились проблеми

Боєць ЗСУ Сергій Філімонов, підрозділ якого боронить Бахмутський напрямок, розповів про неочікувані проблеми з уже мертвими окупантами під час штурму позицій ворога, передають Патріоти України.

Захисник у своєму Twitter зауважив, що бійці захопили позиції росіян, проте зіштовхнулись з проблемою - мертві окупанти інфіковані СНІДом та гепатитом.

"На вчорашніх трупах знайшли браслети, червоні і помаранчеві. Снід і гепатит. Окопи всі в їх кишках і тд", - поскаржився він. Філімонов також доповів і про втрати ворога. За його словами, "на 100 метрів понад 30 тіл".

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...