Окупант, який тікав із Ізюма, поскаржився, що прикордонники не впускали його в РФ

Російський контрактник розповів ЗМІ, що після втечі з Ізюма його не пустили в Росію і збираються знову відправити на війну. Про це написала "Медіазона", передають Патріоти України.

Окупант розповів, що після відступу з-під Ізюма вирішив повернутися в Росію. Він планував розірвати контракт з армією РФ, але в нього нічого не вийшло, бо президент РФ Володимир Путін оголосив про мобілізацію.

Коли окупант-сапер уклав контракт, йому обіцяли, що відправлять лише охороняти окуповані території. Однак на початку вересня, коли почався контрнаступ української армії, йому довелося тікати з-під Ізюма і тиждень блукати лісами Харківщини.

Командир зажадав від солдатів повернутися на передову, а прикордонники відмовилися впускати їх на територію Бєлгородської області. Як розповів окупант, його разом із товаришами по службі близько тижня не пропускали на російську територію доти, доки ті не дадуть згоду продовжувати воювати в Україні. Солдати жили в наметах, їжу їм приносили прикордонники.

Після оголошення про мобілізацію військовослужбовцям заборонили звільнятися, і 25 вересня його знову відправили воювати в Україну, пропустивши ненадовго на територію РФ.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...