
Російський окупант розповів про великі втрати у лавах армії РФ та постійні обстріли ЗСУ. Про це йдеться у телефонній розмові окупанта з дружиною, яку перехопила українська розвідка, передають Патріоти України.
За словами загарбника, у районі Антонівського моста – "ж**а", все завалено трупами окупантів. "Всі пацани (трупи окупантів. – Ред.) на повітрі гниють. Витягнути не можемо 3 тижні уже нашого земляка із Красноярська. Путін, дай бог йому здоров'я, може це хитрий тактичний його прийом", – зазначив росіянин.
Він поскаржився, що російські артилеристи під'їжджають до їхніх позицій, відстрілюються і тікають. Загарбник зізнається, що вже майже змирився зі своєю долею загинути, тому не звертає увагу на сигнали тривоги і обстріли.
"А ми ж залишаємся. А "ті" (ЗСУ. – Ред.) починають шукати, звідки "вихід" був. Ми сидимо в лісу, нам немає куди подітися. Мене за***ла ця війна. Уже по рації кричат повітря-повітря, я не звертаю уваги. Сидимо далі, шашлики смажимо", – говорить окупант.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...