Окупант розмріявся про репресії та націоналізацію майна в Росії і поскаржився на "кидалово" з грошима. Перехоплення

Російський окупант розмріявся про репресії та націоналізацію майна в Росії. На його думку, якщо оборонна промисловість буде в руках держави, то Росія вироблятиме більше техніки та зброї для війни, передають Патріоти України.

Військовий путінської армії також поскаржився на "кидалово" з грошима. Про це свідчить нове аудіоперехоплення, яке надало "Обозревателю" хакерське угруповання "Фронтові розмови окупантів". Обережно, у ролику є ненормативна лексика!

Два вищих офіцери окупаційної армії в телефонній розмові обговорювали жахливий стан справ в економіці та оборонній промисловості. Вони дійшли висновку, що кремлівський диктатор Володимир Путін нібито нічого не знає, а винні, як завжди, посадовці.

Загарбники поклали провину за провали Росії на євреїв та приватний сектор економіки.

Повна стенограма:

– Як у нас запущено, як усе уйо**щно!

– Так а що? Стільки часу чиновник сидів бл*ть. Нах*й йому було розвивати виробництво. З тієї простої причини, що йому бл*ть давали на лапу нах*й: "Ти краще купуй у нас, не треба тобі нічого затівати". Потім, знову ж таки, я давно говорив, що танкобудування і ось виробництво запчастин – це мало бути націоналізовано. Це мають бути державні підприємства. І тоді б не було проблем. А всі там приватний бізнес роблять. Ніх*я приватний бізнес не буде робити з тієї простої причини, що приватний бізнес тримає гроші за кордоном і під санкції потрапляти не збирається.

Там навколо царя згуртувалися ось ці бл*ть Ротенберги і так далі, які розуміють, що їм теж пиз*а. Як цареві пиз*а, то і їм пиз*а відразу ж. Вони це все прекрасно розуміли. А такі пасажири, як Кудрін, так той узагалі просто сидить, перечікує, хто це там верх візьме. Він же жид йо*аний, Кудрін. Хоча теж, начебто, дружбан був царя. Дочка Шойгу пиз*а, теж нестройова. Манд*тру свою бл*ть у Дубаї нах*й це саме провітрювала бл*ть. Взагалі, с*ка, нічого не бояться, тварюки бл*ть кінчені.

Хоча вже виступали солдатські матері, до речі, і загиблих, і дружини щодо мобілізації, як так виходить, чим ми гірші за інших. Там сусід Вася бл*ть, який відкосив від армії, тепер тому його, звісно, не беруть, оскільки він в армії не служив. Їздить, жопу гріє десь бл*ть, товариш президент бл*ть. А наші в чому винні? Незрозумілість якась у народі. Незрозумілість із зарплатами. Мобілізований сидить у тилу – 195 тисяч, контрактнику платять, тільки коли він в атаку йде. Що це за йо**нь така?...

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...