
Російські окупанти продовжують застосовувати в Україні заборонені види озброєнь та розстрілювати цивільних. Вже не вперше ворог використовує фосфорні бомби на сході України. Про це свідчить розмова окупанта, яку перехопила СБУ, передають Патріоти України.
"Фосфором палять. З нашого боку в хохлячу сторону полетів фосфор", – розповідає матері окупант. Російський загарбник зізнався, що вони отримали команду розстрілювати усі машини, зокрема з мирним населенням. "Буде з машини друшляк", – радіє росіянин.
В СБУ нагадали, що використання фосфорних бомб є злочином проти людяності та порушенням Женевської конвенції, а вбивство мирних людей суперечить законам і звичаям війни.
"Усі зібрані СБУ дані увійдуть до матеріалів у міжнародних судах, щоб жоден російський злочин не залишився безкарним", - зазначили у спецслужбі.
Також в СБУ додали, що лише у період з 4 по 10 червня 2022 року слідчі відкрили 594 кримінальних провадження за фактами вчинення злочинів, пов’язаних із відкритою військовою агресією Росії.
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...