Окупант з-під Кремінної поскаржився батьку на потужну зброю ЗСУ - той заявив, що РФ воює в Україні з НАТО. Перехоплення

Російський окупант у розмові з батьком поскаржився, що їм не вистачає озброєння, тоді як українським захисникам постачають снаряди західні союзники. Він також зізнався у застосуванні забороненої зброї, передають Патріоти України.

Відповідне аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. За даними розвідників, записано було розповідь військовослужбовця з 488-го полку – в/ч 13121.

Окупант розповів, що за ними на наступній лінії фронту сидять спецпризначенці з "Барса", проте там переважно воюють пенсіонери. Є під Кремінною, за його словами, і засуджені із ПВК "Вагнера".

Батько почав розповідати, що по телевізору показують "вагнерівців" на БМП, проте син відразу спростував його слова і зізнався, що ті ходять пішки. Окупант поскаржився, що по них б'ють західною зброєю і засмутився, що, наприклад, США, постачає Україні озброєння.

Батько поцікавився, чи немає в підрозділі окупанта "рушниць, якими збивають дрони". "Та у нас нічого немає!" – не стримався загарбник. "Польща Калінінград забрати хоче. Воюємо же не з Україною, а з НАТО в Україні!" – видав батько.

Окупант розповів, що чув, як до вояк РФ кілька разів прилетіли снаряди, які знищили багато їхньої техніки: "Спочатку два "Урали" згоріли, потім мінометний розрахунок, потім ще щось".

Загарбник також зізнався, що обстрілюють Україну забороненими фосфорними снарядами. "Там все випалює. Навіть хто в укритті – все вигоряє. Але їх мало теж, походу, у нас залишилося. Там, по три ракети", – розповів він.

Обізвав Масі Найєма "піратом": Одіозний адвокат Киви не пройшов відбір до Вищої ради правосуддя

понеділок, 20 березень 2023, 20:43

Етична рада не рекомендує адвоката Іллі Киви Олексія Шевчука до призначення на посаду члена Вищої ради правосуддя від Президента України. На думку членів ради, він не відповідає критерію професійної етики та доброчесності - таким чином Шевчук вибуває і...

Німеччина нагадує Гамлета: Прем'єр Польщі вразив дотепним порівнянням

понеділок, 20 березень 2023, 20:29

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький звинуватив Німеччину в надмірній нерішучості, коли необхідно зробити вибір між добром і злом. В тому числі, в контексті російського вторгнення в Україну. Так, виступаючи в Університеті Рупрехта і Карла в німець...