
Російські солдати дедалі менше хочуть брати участь у війні проти України. Так, один із окупантів розповів, що "краще б відсидів у в'язниці", ніж повернувся на фронт. Він повідомив про це своїй дружині телефоном. Розмову було перехоплено ГУР МО України, передають Патріоти України.
Загарбник розповів дружині, що солдатів РФ залякують, якщо хтось залишає позиції. "Ніхто нічого не говорить знову ... Нікому вірити не можна коротше", – коментує росіянин.
Він розповів, що багато його колег мрію покінчити з військовою справою. "У кого є можливість, просто тупо біжать", – каже він.
За його словами, тим військовим, хто залишив позиції, "дають по 5 років". Сам він сказав, що після відпустки не планує повертатись на війну. "Краще вже на крайняк у в'язницю сісти, ніж тут загинути", – заявив окупант дружині.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...