Окупант зізнався в розстрілах мирних українців і заявив, що не знає, за що він воював

Російський військовий, підрозділ якого на початку повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну дислокувався у Бучанському районі на Київщині, вирішив зізнатися у власних воєнних злочинах. Він розповів, що усвідомлено вбив цивільного заради помсти, грабував будинки в Андріївці та знущався над людьми, передають Патріоти України.

Про це солдат Кремля Данило Фролкінрозповів під час розмови із журналістом видання "Важные истории". Він звинуватив командирів у тому, що ті змушували йти на звірства та не шкодували своїх підлеглих. За ці зізнання йому може загрожувати увʼязнення.

"Зізнаюся у всіх злочинах, які я вчинив в Андріївці: у розстрілі цивільного населення, обкраданні цивільного населення, вилученні у них телефонів і в тому, що наше командування в х*й не ставить наших бійців, усю піхоту, що б'ється на передовій, на лінії фронту", – заявив окупант. Він переклав усю відповідальність за вчинені злочини на своїх командирів – Омурбекова Азатбека, Сергія Дмитренка та Вʼячеслава Клобукова.

"Цьому командуванню намагалися пояснити, що ми більше в наступ не підемо. Омурбеков (після цього. – Ред.) почав пацанів бити, на кшталт, вони слабаки, нецензурною лайкою їх покривав просто. Одному прикладом по обличчю вдарив, другому пістолет приставив до чола, сказав: "Я зараз тебе застрелю, і мені взагалі нічого за це не буде"", – згадує російський військовий.

За його словами, саме командири змушували солдатів вбивати мирне населення. Зокрема, Фролкін зізнався у розстрілі в Андріївці Руслана Яремчука, якого окупанти запідозрили в передачі даних щодо розміщення і пересування російської техніки. Загарбник зізнається, що просто мстив.

"Я розумію, що помста – це х**ва фішка, але я мстив і розумів, на що я йду. Це єдина людина, яку я вбив, за всі сім місяців, скільки спецоперація триває", – додав військовий, маючи на увазі проміжок часу від початку його відправки на навчання у Білорусь – 11 січня – до сьогодні.

Окупант згадує, що Яремчук заперечував свою причетність до передачі даних, але йому на це було байдуже. Тому чоловіка примусили зізнатися, а потім вбили пострілом у потилицю.

"Мене потім трясло дуже довго. Я одного занапастив, але я хотів врятувати якомога більше людей", – виправдовується він. Він заявляє, що говорить все заради того, щоб світ знав, що відбувається в російській армії та самій РФ. На його думку, командування просто посилає на смерть своїх людей.

"Нам розповідають про наш напрямок, що ми рятуємо, ми такі красені, а з ким воюємо – незрозуміло. А про інші напрями нам взагалі нічого не говорять, про втрати мирного населення нам також нічого не говорять. "Весеушників" вбиваємо – артилерія молодець. А скільки цивільних гине, вони (командири. – Ред.) навіть самі, мабуть, не знають.

Фролкін додав, що усвідомлює наслідки своїх слів і готовий на це піти. Він запевнив, що "краще б цієї війни не було".

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...

Сам винен: Гілларі Клінтон посміялася над Путіним через розширення НАТО

середа, 27 вересень 2023, 14:37

Колишній держсекретар США і затятий противник кандидата в президенти США Дональда Трампа Гілларі Клінтон з глузуванням заявила, що саме дії президента Росії Володимира Путіна призвели до розширення НАТО, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuter...