Окупантам доведеться тікати: В ISW назвали найперспективніші напрямки продовження контрнаступу ЗСУ

Збройні сили України можуть розвинути контрнаступ на Харківщині та скористатися ослабленістю позицій РФ на Луганщині Про це повідомляє Інститут вивчення війни, передають Патріоти України.

Американські аналітики звертають увагу на те, що російські війська продовжують проводити безглузді наступальні операції навколо Донецька та Бахмута замість того, щоб зосередитися на захисті від українського контрнаступу на інших напрямках.

Зазначається, що нездатність Росії спрямувати масштабне підкріплення на схід Харківської області та Луганщину робить більшу частину окупованої північно-східної України дуже вразливою для продовження контрнаступу ЗСУ.

В ISW припускають, що можливо, росіяни вирішили не захищати ці території, попри неодноразові заяви російського диктатора Володимира Путіна про те, що метою РФ є цілковите захоплення Донецької та Луганської областей.

На думку експертів зі США захист окупованих територій на півдні України виглядає пріоритетнішим за утриманням Донбасу, оскільки Херсонська та Запорізька області є критично важливими, як для Росії, так і для України.

"Але російські наступальні операції навколо Бахмута та Донецька, які використовують частину дуже обмеженої ефективної бойової потужності Росії, які могли б протидіяти контрнаступу ЗСУ, можуть свідчити про те, що прийняття рішень на театрі дій Росії залишається сумнівним", - дійшли висновку в ISW.

"Свого часу інший фюрер не зупинився на Австрії": Путін хоче зруйнувати Україну, але це не його кінцева мета, - опозиціонер з РФ

неділя, 29 січень 2023, 8:55

Спроба знищити державність України є лише проміжною метою у хворій уяві російського диктатора Володимира Путіна. Насправді він хоче захопити інші країни, зокрема території Європейського Союзу, передають Патріоти України. Через це диктатора, безперечно,...

Президент МОК пропонує повернути росіян на Олімпіаду: Зеленський запросив його до Бахмута та показав, в яких умовах тренуються українські спортсмени

неділя, 29 січень 2023, 8:50

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах підтримав повернення російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Глава МОК заявив, що усунення спортсменів лише через паспорт не відповідає цінностям та місії Олімпійської ...