"Окупантам дуже неспокійно": Ігнат прокоментував вибухи у Севастополі

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував сьогоднішні вибухи у Севастополі. Він каже, що упродовж тижня окупантам дуже неспокійно на півострові. Про це він заявив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

За його словами, під час, і навіть після операцій, які успішно проводять Сили оборони, потрібна певна тиша. "Агентура ворожа не спить", - сказав він. Речник наголосив, що у Криму вже досить неспокійно для окупантів, особливо протягом останнього тижня.

"Усі сили оборони, усі служби, які працюють спільно, роблять усі для того, щоб окупантам було неспокійно. Таким чином Сили оборони роблять фразу "Не хочется уезжать из Крыма" знаковою для всіх", - додав Ігнат.

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...