"Окупантам дуже неспокійно": Ігнат прокоментував вибухи у Севастополі

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував сьогоднішні вибухи у Севастополі. Він каже, що упродовж тижня окупантам дуже неспокійно на півострові. Про це він заявив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

За його словами, під час, і навіть після операцій, які успішно проводять Сили оборони, потрібна певна тиша. "Агентура ворожа не спить", - сказав він. Речник наголосив, що у Криму вже досить неспокійно для окупантів, особливо протягом останнього тижня.

"Усі сили оборони, усі служби, які працюють спільно, роблять усі для того, щоб окупантам було неспокійно. Таким чином Сили оборони роблять фразу "Не хочется уезжать из Крыма" знаковою для всіх", - додав Ігнат.

Україну знов вирішили притримати у часі: МЗС відреагувало на слова фон дер Ляєн щодо окремої євроінтеграції Києва та Кишинева

вівторок, 23 червень 2026, 9:35

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...

"Путін став параноїдальним": Історик оцінив, чи можливе повстання в Росії

вівторок, 23 червень 2026, 8:39

За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...