Окупантам не вистачає танків, але Путін може вести довгу війну: Крамаров пояснив, у чому причина

Країна-окупант Росія має проблеми із забезпеченням війська бронетехнікою, зокрема, виробництво танків обмежено кількістю 200 одиниць на рік. Проте російська армія має об’єктивну можливість вести довготривалу війну, передають Патріоти України.

Причина полягає у великих фінансових ресурсах, якими досі володіє Кремль, а також у підтримці російської диктатури іншими диктатурами. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю OBOZ.UA висловив офіцер резерву ЗСУ, військовий експерт Андрій Крамаров.

"У них безмежний майданчик перегрупування бюджету. Фактично половину бюджету вони можуть кинути на війну, а щодо половини, що залишилася, сказати росіян: ми не їмо, не спимо, але маємо воювати", – зауважив він.

За словами Крамарова, саме так вчиняє будь-який авторитарний режим – витрачає колосальні кошти на озброєння за рахунок власного народу. Експерт також нагадав, що кремлівський режим отримує велику військову допомогу від режиму в Північній Кореї, яка "нарешті отримала єдиний ринок збуту – Росію – для снарядів та певних типів артилерії".

"Вони це виробляли, але ніколи не могли продати через міжнародні санкції. І зараз вони можуть дуже багато постачати в Росію. Фактично йдеться про північнокорейське економічне диво на кшталт того, що було у Німеччині у 1960-х чи в Італії в 1970-х – просто через те, що вони будуть сплавляти Росії усе озброєння, яке тільки можуть", – наголосив експерт.

"Ми з тобою однієї крові": Фіцо побачив разючю схожість замахів на себе і на Трампа і шкодує, що важко покарати воронів цих обох чудових діячів

неділя, 14 липень 2024, 18:15

Прем’єр-міністру Словаччини Роберту Фіцо здалися схожими сценарії замахів на експрезидента США Дональда Трампа і на нього самого. Словацький прем’єр заявив, що сценарій замаху на Трампа і на нього – це "точна копія", зазначають Патріоти України. . "Сц...

"Усі загрози очевидні": Заява Буданова про замахи на Путіна викликала метушню в Кремлі

неділя, 14 липень 2024, 17:49

У Росії сполошилися після слів начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова про те, що на російського диктатора Володимира Путіна було скоєно кілька невдалих замахів. Спростовувати це кинувся особисто прессекрет...