Окупантів "евакуювали" з Мелітополя до "безпечного" Сімферополя за гроші: ЗМІ дізналися про бізнес командування РФ

Командування 58-ї загальновійськової армії Сухопутних військ РФ (Південний військовий округ) підробляє довідки про евакуацію окупантів, якщо ті заплатять хабар. Таким чином абсолютно здорових солдатів відправляють із Мелітополя до тимчасово захопленого Сімферополя (Крим, Україна), передають Патріоти України.

Про це 29 вересня повідомив Telegram-канал "Досье Шпиона" з посиланням на анонімне джерело. Зазначається, що схему організували військові з 58-ї армії окупантів (в/ч 47084, м. Владикавказ, наразі дислокуються в Мелітополі) разом із підконтрольними медичними підрозділами.

Останні підробляють первинні медкартки (ф-100), щоб евакуювати військовослужбовця в тил у зв'язку з "пораненням, отриманим на полі бою". У Сімферополі таких несправжніх "300-х" приймають у медичні частини, які також "в долі".

"До речі, пізніше, на підставі цього документа, солдат матиме право на виплати й пільги у зв'язку з отриманим пораненням", – підкреслив автор Telegram-каналу. За його даними, вартість "послуги" варіюється від 80 000 до 150 000 рублів з одного солдата. Командування таким чином частково вирішує проблему з "відмовниками" та примудряється ще й заробити на цьому.

"Будуть тікати на кришках від унітазів": Карась розповів, чому РФ боїться наступ ЗСУ на Мелітополь

понеділок, 6 лютий 2023, 7:26

Російські загарбники дуже бояться наступу Збройних сил України на Мелітополь. Окупанти розуміють, що сучасне озброєння, яке нашій армії надають міжнародні партнери, а також бойовий дух українців створює для росіян неабияку загрозу. Про це в інтерв'ю "Г...

Здійснили чергове диво: Медики успішно вилучили частину гранати з тіла пораненого бійця у польових умовах

понеділок, 6 лютий 2023, 6:44

Мужність зараз проявляють не лише воїни ЗСУ, але й військові медики, які часом стикаються з неочікуваними небезпеками. Так, 4 лютого хіруги в польових умовах знову провели операцію з видалення гранати ВОГ, яка не розірвалася, з тіла військовослужбовця....