
На лінії Бахмут-Соледар спостерігається певний снарядний голод з боку противника, тому вони не можуть собі дозволити цілодобово вести обстріл, заявив офіцер батальйону "Свобода" Національної гвардії України Володимир Назаренко, передають Патріоти України.
"Їм легше відправити десяток своїх солдатів, ніж десяток снарядів, але мобілізовані не настільки дисципліновані, і вони не мають того страху заградотрядов "Вагнера", які були", — пояснив представник Нацгвардії в ефірі телемарафону.
У Бахмуті, за словами Назаренка, ворог не зайшов у місто і навіть близько до нього не підійшов. "Що стосується Соледара, то це кілька квадратних кілометрів зруйнованих вулиць і це ті території, які вони контролюють. Нічого їм не допомагає, тому що там ніде триматися, вони стоять, як мішені в тирі для нашої артилерії. Тому постійно говоримо, що нам потрібні безпілотники і західна артилерія", — сказав він.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...